Dane firmy

https://mextraschool.pl/158-meble-przedszkolne


Szafki przedszkolne - MEXTRA Sp. z o.o.


Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle

Tel: 77 540 78 88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Szafki przedszkolne - MEXTRA Sp. z o.o.

Data dodania firmy: 2023-09-24

W przedszkolu jest wiele rzeczy do zaplanowania i zorganizowania, a jednym z kluczowych elementów są meble przedszkolne. Dobrze dobrane meble mogą stworzyć komfortowe i bezpieczne miejsce dla dzieci, zachęcając je do nauki i zabawy. Ale jak wybrać odpowiednie meble dla różnych grup wiekowych?

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest bezpieczeństwo. Wszystkie meble powinny być solidnie wykonane z trwałych i nietoksycznych materiałów. Szafki przedszkolne, na przykład, powinny mieć zaokrąglone krawędzie, aby zminimalizować ryzyko urazu podczas zabawy.

Dla grup wiekowych 2-3 lat, ważne jest, aby meble były w mniejszych rozmiarach, tak aby dzieci mogły swobodnie korzystać z nich. Stoliki i krzesełka powinny być niskie, a szafki przedszkolne dostępne na takiej wysokości, że dziecko będzie w stanie samo sięgać do swoich rzeczy.

Dla grup wiekowych 4-5 lat, meble mogą być nieco większe, ale nadal przyjazne dla dzieci. Wygodne krzesełka i stoliki o odpowiedniej wysokości pozwolą dzieciom na wygodne siedzenie i pracę. W przypadku szafek przedszkolnych, ważne jest, aby były na tyle wysokie, żeby dzieci mogły samodzielnie schować swoje rzeczy.

Dla starszych grup wiekowych, można wybierać meble przedszkolne bardziej zbliżone do tych dla szkół podstawowych. Stoliki z możliwością regulacji wysokości czy szafki z dodatkowymi półkami na książki i zeszyty mogą być dobrym wyborem.

Nie zapominajmy również o kolorach i wzorach mebli. Dzieci uwielbiają jasne i kolorowe meble, które wpływają na ich pobudzenie i kreatywność. Szafki przedszkolne mogą być ozdobione motywami zwierzątek czy postaci z bajek.

Podsumowując, odpowiednie meble przedszkolne powinny być bezpieczne, odpowiednio dostosowane do wieku dzieci i atrakcyjne wizualnie. Dobrze zaprojektowane i dobrane meble pomogą w stworzeniu przyjaznej i efektywnej przestrzeni dla nauki i zabawy.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

HSI Sp. z o.o.


Technologiczna 2, Opole

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Raciborska 36, Głubczyce

Klinika Zdrowego Ciała


Marii Konopnickiej 2, Opole