Dane firmy

https://www.flotman.pl/system-e-toll/


Etoll


Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków

Tel: 12 446 28 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Etoll

Data dodania firmy: 2023-04-22

W ofercie tej firmy dostępne są bardzo różne rozwiązania przeznaczone, przede wszystkim, dla przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Można bowiem wykupić rozmaite aplikacje i systemy, dzięki którym przewóz towarów może być sprawniejszy i odpowiednio monitorowany przez cały czas. 

Jedną z aplikacji, którą można znaleźć w tym miejscu, jest ETOLL. Jest to system elektronicznej płatności za przejazd autostradami, mostami lub tunelami, które wykorzystują technologię do pobierania opłat bez konieczności zatrzymywania się przy tradycyjnych bramkach. Kierowcy mogą przejeżdżać sprawnie, a ich opłaty są automatycznie pobierane z wcześniej opłaconego konta lub rozliczane z karty kredytowej, czy też debetowej.

Rozwiązania te są stosowane w wielu krajach na całym świecie. Wykorzystuje się je jako sposób na redukcję korków i poprawę przepływu ruchu na drogach płatnych. Wszystkie szczegóły na temat zakupu tej aplikacji i urządzeń niezbędnych do uruchomienia systemu dostępne są na stronie flotman.pl.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, Kraków

Caterin Group


Jana Pawła II 188, Kraków

Ośrodek Szkoleń Systemowych


H.Siemiradzkiego 17, Kraków